Апідез

Апідез – смужки, які бджолярі використовують для лікування і профілактики вароатозу бджіл.

Склад і форма випуску: виготовлені з деревини смужки (200х20х1 мм), насичені розчином акарициду (речовина, яку застосовують в сільському господарстві, для боротьби з кліщами тварин). У пачці налічується 10 смужок.

Лікувальні властивості: ефективно бореться з паразитами бджіл, такими як дорослі форми кліща Varroa jacobsoni.

Дози і спосіб застосування: в один вулик ставлять 2 смужки (на 10–12 рамок). Смужки застосовують навесні, після першого огляду сімей і в літньо-осінній період, після того, як відкачають мед. Перед використанням смужок на одному з кінців кожної з них слід зробити невеликий отвір, потім протягнути через нього шпильку і зафіксувати пластинку вертикально між двома рамками по центру. Для маленької бджолосім'ї (до 6 рамок) буде достатньо 1 смужки, яку слід розмістити по центру гнізда. Для слабкої сім'ї смужку розміщують між 3-ю і 4-ю рамками, для сильної – розміщують дві смужки: між 3-ю і 4-ю і 7-ю і 8-ю рамками. Смужки зазвичай дістають з вуликів через 30 діб.

Побічні дії: при суворому дотриманні інструкції – не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: розривати упаковку можна тільки перед початком обробки бджіл. Мед, зібраний після обробки, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: препарат потрібно тримати в непошкодженій упаковці, в сухому, затемненому місці, за межами доступу дітей, при температурі від 0 до +25 ° С. Придатний 3 роки.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: ліки для бджіл, купити ліки для бджіл, смужки проти кліща, обробка бджіл, лікування вароатозу, апідез, ліки для бджіл від кліща, акарицидна дія,Апідез купити

Google+