Апірой

0
Телефоны для заказа товаров для пчеловодства. Опт и розница: (067)409-04-88; (099)152-86-47; (067)981-49-93 Апирой – препарат для привлечения и поимки пчелиных роев на пасеках в период роения. Состав и форма выпуска: препарат выпускают в ..
140.00грн.
В корзину
Апірой

Апірой – препарат, який використовують для залучення і упіймання бджолиних роїв на пасіках в період роїння.

Склад і форма випуску: препарат випускають у вигляді гелю білого кольору. Це феромонний препарат на основі синтетичних аналогів, розфасований в полімерні банки по 25 г (8 доз).

Фармакологічні властивості: феромони впливають на фізіологічний стан і поведінку бджолиної сім'ї. Щоб залучити робочих особин у гнізді, рої, препарат вводять у гніздо або наносять його на поверхню роївні.

Показання: препарат, призначений для залучення й упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.

Дози і спосіб застосування: на початку очікуваного терміну роїння гель наносять на щепу в кількості 1 г у вигляді кола діаметром 8–10 мм і оновлюють щодня протягом усього терміну роїння. При використанні препарату в роївні, гель в кількості 10 г (2 чайні ложки) одноразово наносять на внутрішню частину роївні. Підготовлені роївні розвішують на жердинах або на деревах на рівні 3–5 м над землею з того боку, звідки дме вітер на відстані 100¬800 м від пасіки. Оглядати рої потрібно не рідше 1 разу на 2 доби. Після упіймання і посадки рою у вулик, роївні з препаратом продовжують використовувати повторно (протягом 10 днів). Дозування: 10 г на 1 роївню.

Побічні дії: не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: відкривати упаковку слід тільки на пасіці перед початком застосування. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: в упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до +25 °С. Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

Упаковка: полімерна банка 25 г.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Google+

Мітки: препарати для бджіл, приманка і ловля роїв, Апірой купити ціна в Києві, препарат з феромонами, період роїння бджіл, гель для упіймання роїв, бджолині рої, ліки для бджіл, препарат для залучення і упійман