Сірка (50 гр)

0
Телефоны для заказа товаров для пчеловодства: (044)560-00-77; (099)152-86-47; (067)981-49-93 Сера (для пчел) – используется для борьбы с восковой молью. Обработка: окуривать соты можно как в специальном, плотно закрытом помещении, так и в..
15.00грн.
В корзину

Сірка – використовується для боротьби з восковою міллю.

Обробка: обкурювати стільники можна як у спеціальному, щільно закритому приміщенні, так і в поставлених один на одний корпусах і надставках вуликів. Корпуси закривають дахом вулика.

Обкурюють стільники газами гарячої сірки від її спалювання в дозі 500 г/м³, при щільності завантаження 100 гніздових стільників на 1 м³ або 150 г сірки на 1 м³ приміщення та експозиції 24 години.

Способи обкурювання: колону корпусів з сотами ставлять над викопаною ямою, в яку поміщають горщик з гарячим вугіллям. На вугілля насипають потрібну кількість сірки. Потім вхід в яму щільно закривають корпусами і сотами. При цьому необхідно строго дотримуватися запобіжних заходів.

Після обкурювання гусениці воскової молі швидко гинуть, але на стільниках залишаються яйця молі. Тому через 10–15 днів обкурювання проводять повторно (коли з яєць виведуться гусениці).

Рамки поміщають в корпуси з відокремленими дном або в здвоєні магазини. Поставивши на підлогу порожній корпус, в нього поміщають горщик з гарячим вугіллям, на яке висипають шматочки сірки; потім на цей корпус швидко ставлять корпуси і магазини, заповнені рамками. Зверху кладуть 3–4 аркуша паперу і закривають кришкою. Щоб газ не розсіювався, щілини між корпусами, магазинами і підлогою заклеюють папером.

На кожен корпус достатньо 15 г сірки. Стільники виймають через 24 години після закінчення обкурювання. Під дією газу гинуть личинки молі, але яйця зберігають свою життєздатність. Тому через 10–12 днів обкурювання стільників повторюють.

При спалюванні сірки утворюється суміш, що складається в основному з сірчистого ангідриду і частинок возгонної сірки. Діюча речовина – сірчистий ангідрид. При дотриманні дозування сірки з наступною дегазацією, провітрюванням до зникнення запаху, видимого негативного впливу на бджіл залишки сірки на порожніх стільниках без меду і перги не чинять.

Нейтралізувати залишки сірки на сотах можна шляхом випаровування нашатирного спирту, узятого з розрахунку 6–10 мл на 1 м³ оброблюваного простору з сотами. При дезінфекції стільників зручніше спалювати «сірники». Для цього в посудині розплавляють сірку і опускають в неї ганчірки. Просочені сіркою ганчірки виймають, дають стекти надлишку сірки і сушать. Такі заздалегідь приготовлені «сірники» згодом краще горять.

Мітки: гусінь воскової молі,препарат проти воскової молі,воскова міль,як боротися з восковою міллю,сірка купити недорого,обкурювання сот від воскової мол

Google+