Антивір

Антивір

Антивір – (білкова біологічно активна підкормка) – препарат для профілактики і лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз та інші), стимуляції росту, розвитку і підвищення стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Форма випуску: порошок від сірого до світло-коричневого кольору. Випускається по 40 гр в герметично закритих пакетах з фольги.

Фармакологічна дія: до складу корму входять: амінокислоти, мікроелементи, екстракт часнику, аскорбінова і нікотинова кислоти, вітамін А, вітаміни групи В, біотин і сахароза.

Дози і спосіб застосування: препарат дають бджолам у суміші з цукровим сиропом з метою профілактики і лікування вірусних хвороб, навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей перед головним медозбором, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах і підготовці їх до зимівлі. Препарат розчиняють в теплому (35–40 °С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 40 г препарату на 10 л цукрового сиропу.

Приготований сироп розливають у верхні годівниці вуликів з розрахунку: 1л сиропу на одну сім'ю і застосовують 2–3 рази з інтервалом в 2–3 дні.

Особливі вказівки: мед, зібраний сім'ями, які отримували корм, використовують у їжу на загальних підставах.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 °С до +25 °С. Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Упаковка: пакет з фольги 40 гр.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: білкова біологічно активна підко,Антивір купити ціна в Києві,ліки для бджіл,ліки від вірусного паралічу,вірусні хвороби бджіл,стимуляція росту і розвитку бджі

Google+