Стартовіт

Стартовіт

Стартовіт – стимулятор для бджіл, покращує здоров'я і підвищує продуктивність бджолиних сімей.

Опис: препарат випускають у вигляді гранул.

Склад: 5 г препарату містить: натрію хлорид – 0,430 г; кобальту хлорид – 0,019 г; динатрію фосфат – 0,10 г; наповнювач – до 5 р.

Фармакологічні властивості: кобальт як додаткова мінеральна підкормка збільшує яйценосність матки – до 19% понад норму звичайного розплоду, також збільшується кількість бджіл до 30% і активізуються їх життєві функції.

Фосфор – мінеральна речовина, необхідна для швидкого зростання личинок під час інтенсивного вигодовування розплоду. Фосфор бере участь в обміні вуглеводів і покращує репродуктивну здатність бджолиної матки.

Іони натрію і хлору – підтримують осмотичний тиск в організмі бджіл, стабілізують підтримку біохімічних процесів і фізіологічних функцій.

Завдяки іонам натрію, хлору, кобальту і фосфору, препарат стимулює яйценостность бджоломатки і працездатність бджіл. Таким чином, прискорюється оптимальний розвиток бджолиних сімей, а продуктивність збільшується.

Застосування: використовується навесні для слабких і середніх за силою бджолиних сімей з метою оптимізації і прискорення їхнього розвитку до першого вильоту. Протягом першої половини літа для сильно розвинених бджолиних сімей з метою створення відводка. Протягом другої половини літа для підтримки яйценостності бджоломатки і сили бджолиних сімей.

Дозування: розчиняють одну дозу (5 г) в 10 л теплого (35–40 °С) цукрового сиропу (вода-цукор у співвідношенні 1:1). Згодовують по 500 мл сиропу на бджолосім'ю 3–5 разів з інтервалом в 3–5 днів.

Протипоказання: не виявлені.

Застереження: при одночасному використанні з профілактичною або лікувальною метою також і інших харчових добавок і солей мікроелементів, потрібно контролювати їх склад з метою уникнення гіпервітамінозів.

Форма випуску: картонна коробка, містить п'ять поліетиленових пакетів по 5 г.

Зберігання: в сухому приміщенні при температурі від +5 °С до +30 °С. Термін придатності – 2 роки.

Виробник: Прімавет-Софія ТОВ, Болгарія.

ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ПАКЕТИК=5 ГР!!! У КОРОБЦІ 5 ПАКЕТИКІВ.

Мітки: іони натрію, вітаміни, кобальту, фосфору, підкормка з високим стимулюючим, хлору,ліки для бджіл, препарат для стимуляції бджолини, збільшення кількості бджіл, росту і підвищення продуктивност, стартовіт купити ціна в Києві, стимуляція розвитку, підвищення імунітету бджіл, вітаміни для бджіл, стімуляція несучості бджоломатки, виводок бджоломаток

Google+