Унірой

Унірой

Унірой – препарат для поліпшення прийому маток в бджолині сім'ї при підсадженні у вулик, а також для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.

Склад і форма випуску: препарат випускають у вигляді гелю білого кольору, що містить у своєму складі ряд екологічно чистих натуральних запашних речовин, синтетичних атрактантів. Упакований препарат у полімерні банки по 20 г (2 дози).

Фармакологічні властивості: складові препарату впливають на фізіологічний стан і поведінку бджолосім’ї. Введення в гніздо препарату або нанесення його на роївні приваблює робочих особин до гнізда, рою.

Показання: препарат використовують при підсадженні маток в бджолині сім'ї і для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння.

Дози і спосіб застосування: для підсадки маток, дотримуючись правил обережності, черевце матки, яку хочуть підсадити, обережно обробляють краплею свіжого меду і препарату Унірой, при цьому використовують не дуже гостро заточену паличку. Оброблених таким способом маток підсаджують в середину гніздових рамок зверху піднявши холстик або в кліточці Титова.

Для залучення роїв, на початку очікуваного терміну роїння гель наносять на щепу в кількості 1 г у вигляді кола 8–10 мм і оновлюють щодня протягом усього терміну роїння. Використовуючи препарат в роївні, його наносять на внутрішню частину в кількості 10 г одноразово. Підготовлені роївні розвішують на жердинах або деревах на висоті 3–5 м від землі з боку пануючих вітрів на відстані 100–800 м від пасіки. Оглядати роївні потрібно не рідше 1 разу на 2 доби.

Побічні дії: не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: відкривати упаковку необхідно безпосередньо перед початком роботи з препаратом.

Зберігання: в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до +25 ° С. Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Google+

Мітки: поліпшення прийому маток в бджол,препарати для бджіл,бджолині рої,період роїння бджіл,ліки для бджіл,гель для упіймання роїв,препарат з феромонами,препарат для залучення і упійман,Унірой купити ціна в Києві,приманка і ловля роїв,препарат для підсадки маток,підсадка маток