Стимовіт

Стимовіт

Стімовіт – ефективна підкормка для бджіл з високим стимулюючим ефектом. Застосовується для профілактики і лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз та інші), стимулює ріст, розвиток бджіл і підвищує їх стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Склад і форма випуску: порошок від сірого до світло-коричневого кольору із запахом часнику. До його складу входять амінокислоти, мікро-і макроелементи, вітаміни та інші біологічно активні сполуки. Препарат розфасований в полімерні флакони по 40 г.

Фармакологічні властивості: має стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджіл, підвищує їх резистентність до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Показання: профілактика захворювань бджіл і стимуляція розвитку бджолиних сімей. Виключається ймовірність зараження бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань, яке спостерігається при традиційному використанні в якості білкової підкормки перги або обніжжя з інших пасік.

Дози і способи застосування: застосовують бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах. Препарат розчиняють в теплому (35–40 °С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 5 г препарату на 0,5 л цукрового сиропу. У весняний період приготований сироп розливають у верхні годівниці вуликів з розрахунку 300–500 мл сиропу на одну сім'ю і застосовують 2–3 рази з інтервалом у 2–3 дні. У літньо-осінній період після відкачки меду приготований сироп згодовують сім'ям бджіл по 1,5–2 л залежно від сили сім'ї.

Побічні дії: у рекомендованих дозах не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла, місці при температурі від +20 до +30 °С. Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

Упаковка: полімерний флакон 40 г (8 доз).

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: ліки від вірусного паралічу, ліки для бджіл, препарат для профілактики і ліку, цитобактеріоз,вірусний параліч бджіл, вітаміни для бджіл,грибкові хвороби бджіл, вірусні хвороби бджіл, стимуляція росту і розвитку бджі, стімовіт купити ціна в Києві, лікування хвороб бджіл, підкормка з високим стимулюючим, підвищення імунітету бджіл, хронічний параліч

Google+