Окситетрациклін гідрохлорид

Окситетрациклін гідрохлорид

Окситетрациклін гідрохлорид (2г) – препарат, який використовують для лікування гнильцьових хвороб бджіл.

Форма випуску: порошок жовто-коричневого кольору.

Фармакологічна дія: має бактеріостатичну дію, пригнічує розмноження грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

Дози і спосіб застосування: препарат використовують ранньою весною до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду. Перед початком лікування, хворі сім'ї необхідно перегнати в чисті продезінфіковані вулики. Препарат застосовують шляхом згодовування, обприскування або опудрювання навесні до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду в дозі 0,05 г на одну рамку з бджолами.

Найефективнішим способом застосування препарату є обприскування бджіл. З цією метою необхідну кількість препарату спочатку розчиняють в невеликій кількості теплої кип'яченої води, потім додають його до основної кількісті теплої води, приготовленої з розрахунку 10–15 мл на одну рамку. Обприскують соторамки з мілкодисперних обприскувачів, які дозволяють забезпечити рівномірне змочування рамок при витраті 10–15 мл на обидві сторони (зони розміщення ураженого розплоду змочують з особливою ретельністю).   

Для опудрювання бджіл необхідну кількість препарату змішують з наповнювачем (борошном, крохмалем, цукровою пудрою) з розрахунку 5–6 г наповнювача на одну рамку бджіл у вулику. Згодовування препарату проводиться з розрахунку 0,05 г на одну рамку бджіл у вулику. Необхідну кількість препарату спочатку розчиняють у невеликій кількості теплої кип'яченої води, потім змішують з цукровим сиропом 50% концентрації і згодовують сім'ям з розрахунку 100 мл на 1 рамку бджіл у вулику.

Лікувальні обробки проводять з інтервалом 6–7 днів до зникнення клінічних ознак захворювання. Одночасно з лікуванням сімей здійснюють заміну маток, проводять дезінфекцію вуликів, стільників і робочого інвентарю згідно інструкції по дезінфекції на пасіках.

Мед, отриманий від сімей бджіл, оброблюваних препаратом, використовують в їжу на загальних підставах.

Упаковка: пакети з паперу – 2 г (на 4 сім'ї).

Зберігання: в сухому, темному, недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Термін придатності: 2 роки.

Мітки: весняна обробка бджіл проти гнил,Лікування гнильця,купити ліки для бджіл,ліки для бджіл від гнильця,окситетрациклін гідрохлорид,ліки для бджіл,порошок проти гнильця

Оптові ціни Окситетрациклін гідрохлорида уточнюйте у наших спеціалістів.

Відправка по всій Україні.

Google+