Апістоп

Апістоп

Апістоп – препарат, який бджолярі використовують для запобігання ужаления бджолами.

Склад і форма випуску: препарат випускають у вигляді гелю жовтуватого кольору, розфасованого в полімерні банки по 50 г.

Фармакологічні властивості: до складу препарату входить композиція з ефірних олій і феромонів, що виділяються бджолами. Використання такого крему заспокійливо діє на поведінку бджіл.

Показання: даний препарат призначений для запобігання нападу бджіл на людину, зменшення їхньої агресивності.

Дози і спосіб застосування: перед початком роботи на пасіці слід нанести невелику кількість засобу на відкриті ділянки тіла, а при необхідності й одягу. Працюючи під захистом крему, при нескладних маніпуляціях у вулику можна навіть не користуватися димарем. При цьому бджоли поводяться спокійніше і швидше включаються в роботу після огляду. Щоб захистити тварин від укусу бджолами, на поверхню їх тіла теж можна нанести захисний крем.

Побічні дії: не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: під час роботи на пасіці потрібно намагатися уникати рясного змочування відкритих ділянок тіла водою і водними розчинами, щоб не змити захисний препарат. При нанесенні препарату слід враховувати складність майбутніх робіт з бджолами, погодні умови, наявність медозбору, а також породну агресивність бджіл.

Зберігання: в упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до +25 °С.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення при багаторазовому використанні через певні проміжки часу; 3 роки препарат зберігається в закритій упаковці.

Упаковка: полімерна банка 50 г.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: агресивність бджіл, укуси бджіл, напад бджіл, як відлякати бджіл, захист від агресивності бджіл, апістоп купити недорого, від укусів бджіл, гель для запобігання укусів бджі

Google+