Ізатізон (10 мл)

0
Телефоны для заказа Изатизона:  (099)152-86-47; (067)981-49-93; (067)409-04-88 Изатизон – противовирусный, противоопухолевый, антимикробный и иммунокоррегирующий препарат, применяемый в пчеловодстве для профилактики и лечения аскосф..
40.00грн.
В корзину
Ізатізон (10 мл)

Ізатізон – противірусний, протипухлинний, антимікробний та імунокорегуючий препарат, який застосовують у бджільництві для профілактики і лікування аскосферозу, вірусного паралічу, грибкових захворювань, кліщового варроатозу та вірусо-мікробних інфекцій.

Загальні відомості: препарат випускають у стані маслянистої рідини, темно-жовтого кольору, гіркої на смак, зі специфічним запахом. Препарат не має вогне- і вибухонебезпечних властивостей, належить до групи речовин з незначною токсичністю. Не пригнічує кровотворення, не має кумулятивних властивостей. Наділений противірусними, антисептичними та протизапальними властивостями.

До складу препарату входить N-метил, ізатин-бета-тіосемікарбазон, диметилсульфоксид і полїетиленгліколь-400. Всі компоненти препарату не мають негативного впливу на якість меду і не шкідливі для бджіл та людського організму.

Показання до застосування: рекомендується для профілактики і лікування аскосферозу, вірусного паралічу та інших захворювань корисних комах, які були викликані вірусами і вірусно-мікробними асоціаціями, грибкових захворювань, кліщового вароатозу.

Інше застосування препарату: Ізатізон застосовують у ветеринарії ще й для лікування с/г тварин, птахів і риб. Його застосовують для боротьби з такими вірусами і захворюваннями: гєрпесвіруси, міксовіруси, в тому числі вірус грипу А,А-1, В, С, герпес лабіалес, герпес зостер, хвороби Марека, інфекційного ларинготрахеїту птахів, бронхопневмонії коней і телят, вірус ектромелії і вакцини віспи, вірус венесуельського енцефаломієліту коней, вірус ентериту свиней, ентервовіруси водоплаваючих птахів, віруси поліомієліту, лімфолейкозу павіанів, віруси рослин і риб. Препарат ефективний і для боротьби з такими мікроорганізмами: стрептококами, стафілококами, пневмококами, патогенними і дріжжджоподібними грибами та ін.

Дози та методи застосування: препарат розчиняють у воді у співвідношенні 1:50. Перед вприскуванням, вулички розставляють одну від одної на 2,5–3 см при витраті 15 мл на стільник (0,3 мл чистого препарату). Закінчивши обробку, рамки знову зсовують до потрібної відстані. Лікувальний ефект настає після 2–3-разового застосування препарату з інтервалом у 2–3 доби. Оприскування проводити при температурі не нижче +18 °С.

Для профілактики і в тих випадках, коли погодні умови не дозволяють оприскування, препарат можна застосовувати з сиропом. Для цього 10 мл препарату розчиняють у 2 л сиропу. Цей сироп по 50 мл на вуличку згодовують бджолам 2–3 рази з інтервалом у 4–7 діб при весняному нарощуванні чи при появі захворювань (0,5–0,7 мл чистого препарату на сім’ю в тиждень).

Найкращі результати при лікуванні бджіл досягаються у разі поєднання їх оприскування і згодовування сиропу з Ізатізоном.

Форма випуску: флакони об’ємом 10 мл.

Заходи безпеки: під час і після роботи з препаратом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни.

Зберігання: у затемненому, недоступному для дітей і тварин місці. Термін зберігання 5 років.

Виробник: ТОВ «Інститут оздоровлення і відродження народів України»

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Україна.

 

Мітки: препарат для профілактики та лік,ліки для бджіл,лікування хвороб бджіл,грибкові хвороби бджіл,Теги: Ізатізон купити ціна в Киє,вірусний параліч бджіл,вірусні хвороби бджіл,стимуляція росту і розвитку бджі,вітаміни для бджіл,ліки від вірусного паралічу,варроатоз бджіл,підвищення імунітету бджіл

Google+