Санапін

0
Телефоны для заказа товаров для пчеловодства: (044)560-00-77; (099)152-86-47; (067)981-49-93 Санапин – препарат, который используется для лечения и профилактики гнильцовых болезней пчел. Данный ветеринарный препарат предложен для использовани..
16.00грн.
В корзину

Санапін – препарат, який використовується для лікування і профілактики гнильцових хвороб бджіл. Даний ветеринарний препарат запропонований для використання у бджільництві як багатофункціональний препарат для лікування і профілактики хвороб бджіл: аскосферозу, аспергільозу, акарапідозу, гнильцю, кліща вароа й інших хвороб бджіл.

Препарат має саніруючі і дезинфікуючі властивості, підвищує працездатність бджіл. Не змінює життєдіяльність робочих бджіл і бджоломаток, не чинить негативного впливу на товарні властивості продуктів бджільництва і не впливає на органолептичні, фізико-хімічні та смакові якості меду.

Склад і форма випуску: прозора рідина з незначним жовтуватим відтінком, можливий незначний осад. На відкритому повітрі швидко переходить у газо-аерозольний стан (димить). Препарат горючий.

Фармакологічні властивості: проявляє сильні фунгіцидні (протигрибкові), дезінфікуючі (протимікробні) та детоксикаційні властивості. Високоефективний у боротьбі зі спороутворюючими і не спороутворюючими мікроорганізмами, вірусами і грибками. Стимулює імунний захист бджіл, підвищує їхню працездатність.

Застосування: застосовується при мікробних, вірусних і грибкових захворюваннях бджіл, а також для знищення пестицидів, які потрапляють у вулик. Препарат також має саніруючі, дезінфікуючі, дезактивуючі, фунгіцидні властивості.

Дозування: перед обробкою бджіл внутрішнє загальногігієнічне прибирання вуликів проводити не обов'язково. На час обробки рамки з бджолами залишаються у вулику. Проводять лише попередню герметизацію вулика (закривають льотки, щілини і т. д.).

Кількість препарату з розрахунку на 1 м³ об'єму вулика становить 2–4 мл (залежно від ступеня забруднення). Для стандартного вулика препарат використовують з розрахунку 1 мл на вулик.

Санапін рівномірно розбризкують між рамками. Слід уникати потрапляння рідкого препарату безпосередньо на бджіл. Проводиться повна герметизація вулика на 30–40 хв. Потім вулик відкривають і провітрюють протягом 15–20 хв. При необхідності проводиться повторна обробка через 7–14 днів залежно від стану бджіл і ступеня забруднення вулика. З метою санації обробку проводять двічі на рік – восени і навесні.

Протипоказання: не допускається використання препарату з іншими засобами аналогічного призначення.

Застереження: працювати з препаратом забороняється біля джерел відкритого вогню, також не можна в цей час палити. Слід уникати потрапляння препарату на відкриті ділянки тіла, особливо в очі (в таких випадках потрібно користуватися захисними окулярами). Санапін не проявляє негативного дії на товарні властивості продуктів бджільництва.

Упаковка: ампула 1 мл.

Виробник: Державне виробниче підприємство «СКІФ», Україна.

Google+

Мітки: грибкові захворювання бджіл, лікування вароатозу, лікування аскосферозу, Санапін купити недорого, лікування акарапідозу, профілактика гнильця, лікування бджіл від гнильця, працездатність бджіл, лікування аспергільозу, дезінфекція