Екостоп

Екостоп

Екостоп – екологічно чистий препарат для профілактики і лікування вароатозу бджіл. Призначений для використання в екологічному і звичайному бджільництві від кліща Varroa destructor. Ефективність – понад 94%.

Опис: препарат являє собою прямокутні м'які плитки, які в якості діючих речовин містять тимол (5,0 г), м'ятну олію (2,0 г), а також допоміжні речовини: гідроксіетил целюлози, карбонат кальцію, цеоліт, бентоніт, спирт етиловий та воду (до 50 г). Які рівномірно виділяються протягом 40–45 днів, незалежно від температури навколо вулика.

Дія: охоплює повний життєвий цикл кліщів за одне застосування в сезон, витрата праці бджоляра скорочується, бджолині сім'ї захищаються від ризику шкідливих реакцій, у разі, якщо внаслідок високих температур випаровування тимолу в інших препаратах буде занадто високою.

Ефірні олії, тимол і м'ятна олія є натуральним речовинам, які мають крім специфічного акарицидного ефекту проти кліщів Varroa destructor також бактерицидні та фунгіцидні якості, які допомагають бджолиній сім'ї самостійно протистояти іншим різним хворобам.

Препарат не впливає на якість меду. Після його застосування не потрібен карантин. Препарат не шкідливий для бджоломатки і бджолиних яєць.

Дози: застосовується від 1-ої до 3-х плиток навесні і восени в залежності від сили бджолиних сімей і ступеня зараженості. Плитки діють протягом 45 днів.

Спосіб застосування: плитки розпаковуються безпосередньо перед вживанням і розміщуються на рамках над гніздами в корпусі.

Протипоказання: не застосовувати в період медозбору.

Несприятливі реакції: не відзначалися.

Зберігання: в сухому і провітрюваному приміщенні при температурі від +5 °С до +30 °С, без прямих сонячних променів, далеко від теплових джерел і в недоступних для дітей місцях.

Виробник Екостоп: ТОВ «Прімавет–Софія», Болгарія.

Google+

Мітки: екологічно чисті смужки проти кл,акарицидна дія,ліки для бджіл від кліща,Лікування варроатозу,екостоп,натуральні смужки проти кліща,смужки без антибіотиків,обробка бджіл,ліки для бджіл,купити ліки для бджіл, Екостоп