Байварол

0
Телефоны для заказа товаров для пчеловодства. Опт и розница: (067)409-04-88; (099)152-86-47; (067)981-49-93 Цена на сайте указана за 1 блистер (4 полоски).  В одной картонной коробке 5 блистеров. Байварол – препарат используемый для ..
100.00грн.
В корзину
Байварол

Байварол – препарат, який використовується для лікування і профілактики вароатозу бджіл.

Упаковка: 5 блістерів, по чотири смужки в кожному блістері (200 мм Х 1 мм).

Діюча речовина: флуметрин, в одній смужці – 3,6 мг.

Протипоказання: препарат заборонено використовувати під час медозбору.

Побічні дії: до сих пір відсутні.

Взаємодії з іншими засобами: не відома.

Рекомендації по дозуванню: для бджолиних сімей з нормальним розвитком застосовують 4 смужки. Ослаблені сім'ї, сім'ї відводків і молодих робочих бджіл, які займають менше половини міжрамочного простору у вулику, отримують 2 смужки.

Спосіб і тривалість застосування: смужки опускають у вулик між рамками в центральній зоні бджолиного гнізда так, щоб бджоли переміщалися по ним з обох сторін. Для цього петлі для підвішування відгинають в заданих маркованих місцях згину – обидві в одну сторону і вішають на верхню рейку секційної рамочки. Для сильних бджолиних сімей, що займають кілька гніздових корпусів, можна також з'єднувати дві смужки нижніми кінцями так, щоб, не розділяючи гніздових корпусів, їх можна було вставляти в міжрамочний простір у вулику і виймати з них.

Виявлення: перед тим, як ставити смужки у вулик, його дно потрібно застелити світлим папером. Через 24 години перевіряють, яка кількість кліщів вароа обсипалося.

Знищення: застосовувати препарат потрібно не менше 15-ти днів, але не більше 6-ти тижнів.

Термін очікування: Не потрібний. Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом, використовують без обмежень.

Особливі вказівки: не використовувати препарат після закінчення терміну придатності. Блістер розкривають безпосередньо перед початком роботи з препаратом.

Зберігання: препарат тримати в сухому, темному місці, далеко від дітей, при температурі від +10 ° С до +20 ° С.

Виробник: Німеччина.

Google+

Мітки: обробка бджіл, смужки проти кліща, Лікування варроатозу, Байварол, купити ліки для бджіл, ліки для бджіл від кліща, акарицидна дія, ліки для бджіл