Біпін Скіф 0,5мл

0
Телефоны для заказа товаров для пчеловодства. Опт и розница: (067)409-04-88; (099)152-86-47; (067)981-49-93 Бипин (0.5 мл) — украинский препарат для лечения и профилактики варроатоза пчел. Состав: препарат с акарицыдным действием. Действу..
9.00грн.
В корзину

Біпін (0,5 мл) – український препарат для лікування і профілактики вароатозу бджіл.

Склад: препарат з акаріцидною дією. Діюча речовина – амітраз. Препарат виробляють у формі прозорої рідини з жовтуватим відтінком і зі специфічним запахом.

Форма випуску: препарат розфасований в скляні ампули по 0,5 мл. Однієї ампули вистачає на 10 доз.

Фармакологічні властивості: володіє системною і контактною акарицидною діэю, призначений для боротьби з кліщами вароа. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин (III клас небезпеки). У рекомендованих концентраціях не виявляє негативного впливу на загальний стан, розвиток та продуктивність бджолосімей.

Дози і спосіб застосування: препарат застосовують у формі водної емульсії. 0,5 мл Біпіну ретельно змішують з 1 л чистої питної води. Приготовлений розчин можна використовувати протягом одного робочого дня. Бджолині сім'ї обробляють восени при мінімальній кількості розплоду і в період формування клубу бджіл при температурі зовнішнього повітря не нижче 0 °С. Обробку проводять шляхом дрібнокрапельного поливання емульсією препарату бджіл у міжрамочних просторах. Норма витрати робочого розчину – 10 мл на одну вуличку. Рекомендується 2-кратне застосування: перший раз відразу після закінчення медозбору і відкачки меду; другий – перед постановкою сімей на зимівлю (при видимый наявності на дорослих бджолах кліщів вароа).

Побічні дії: у рекомендованих дозах не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: перед масовою обробкою всієї пасіки, препарат рекомендується перевірити на безпеку для бджіл і лікувальну ефективність. Для цього спочатку обробляють 1–2 бджолосім'ї і спостерігають за їх станом протягом 24 годин. Обробку пасіки слід проводити за участю ветеринарного лікаря. Потрібно пам'ятати, що передозування препарату небезпечне для бджіл. Не слід обробляти сім'ї силою менше 4–5 вуличок. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, далеко від дітей, при температурі від 0 до +30 ° С. Термін придатності – 3 роки.

Виробник: державне виробниче підприємство «СКІФ», Україна.

Google+

Мітки: ліки для бджіл від кліща, акарицидна дія, Біпін скіф, купити ліки для бджіл, Лікування варроатозу, рідина проти кліща, ліки для бджіл, обробка бджіл