Біпін-Т (0,5 мл)

Біпін-Т – препарат ефективний для лікування і профілактики вароатозу у бджіл.

Склад і форма випуску: препарат випускається у скляних ампулах по 0,5 мл (10 доз, з розрахунку 1 доза на 1 бджолосім'ю). Це безбарвна рідина, яка має жовтуватий відтінок і специфічний запах. Діючі речовини амітраз і тимол.

Лікувальні властивості: ефективно знищує паразитів бджіл, таких як дорослі форми кліща Varroa jacobsoni.

Дози і спосіб застосування: ліки застосовують навесні і восени, якщо в бджолосімей немає розплоду. Перед початком застосування препарату, вміст ампули розводять в 1 л теплої (35–40 ° С) води. Виходить емульсія молочного кольору. Готової рідиною поливають бджіл у вуличках зі шприца тонкою цівкою, (10 мл розраховують на одну вуличку). Обробку проводять два рази з інтервалом в 7 днів. Досвідчені пасічники рекомендують застосовувати препарат два рази на рік: відразу після відкачки меду і перед підготовкою вуликів до зимівлі.

Побічні дії: при строгому дотриманні інструкції – не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: перед тим, як масово обробляти пасіку, потрібно перевірити дію препарату на 1–2 вуличках. Після цього рекомендується протягом 24 годин поспостерігати за станом оброблених бджіл. Передозування препарату є дуже небезпечним для життя бджіл. Не рекомендується обробляти сім'ї силою менше 4–5 вуличок. Мед після обробки використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: препарат тримати в сухому, затемненому місці, подалі від дітей, нагрівальних приладів і відкритого вогню, за температури від 0 до +30 ° С. Препарат придатний 2 роки від моменту виготовлення.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Google+

Мітки: ліки для бджіл, обробка бджіл, рідина проти кліща, лікування вароатозу, Біпін-Т, Біпін-Т купити, ліки для бджіл від кліща, акарицидна дія, обробка бджіл восени, купити ліки для бджіл