Гармонія природи

Гармонія природи

Гармонія природи – білково-вітамінний корм з високим стимулюючим ефектом на ріст, розвиток і продуктивність бджіл. Підвищує їх опірність до різних захворювань, у тому числі знижує негативну дію літнього падевого токсикозу бджолиних сімей.

Склад і форма випуску: до складу препарату входять амінокислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни, антиоксиданти, детоксицируючі речовини та інші біологічно активні сполуки. Вони забезпечують стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджолиних сімей. Препарат випускають у вигляді порошку біло-жовтого кольору, упакованого в герметично закриті пакети з фольги по 40 г.

Фармакологічні властивості: підвищується стійкість організму бджоли до несприятливих факторів зовнішнього середовища і опірність до різних захворювань. Використання корму попереджає і знижує негативну дію літнього падевого токсикозу бджолиних сімей під час збору і переробки ними паді. Стимулює ріст, розвиток і продуктивність бджолиних сімей.

Показання: профілактика захворювань бджіл і стимуляція розвитку бджолиних сімей. Виключає ймовірність зараження бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань, що спостерігається при традиційному використанні в якості білкової підгодівлі перги або обніжжя з інших пасік.

Дози і способи застосування: корм дають бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень), а також протягом усього періоду медозбору в роки найбільшої наявності паді на рослинах і деревах. Корм розчиняють в теплому (35–40 °С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 40 г препарату на 10 л сиропу, розливають у верхні годівниці і згодовують по 1 л 3 рази з інтервалом в 7 днів (можна менше або більше з урахуванням сили сім'ї). Дозування: 40 г препарату розраховано на 10 л, 1 л на 1 вулик.

Побічні дії: у рекомендованих дозах не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до +25 °С. Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Упаковка: пакет з фольги 40 г.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Google+

Мітки: стімуляція бджіл,підвищення резистентності,профілактика хвороб бджіл,Гармонія природи,добавка для бджіл,білково-вітамінний корм,падевий токсикоз,розвиток бджолосімей,продуктивність бджолосімей