Аміпол-Т

Аміпол-Т – смужки, які застосовують для лікування, а також для профілактики вароатозу бджіл.

Склад: діючі речовини амітраз і тимол.

Форма випуску: смужки виготовлені з шпону (200x20x1 мм). В

упаковці міститься 10 смужок.

Лікувальні властивості: препарат ефективно бореться з паразитами бджіл, такими як дорослі форми кліща Varroa jacobsoni.

Дози і спосіб застосування: в один вулик ставлять 2 смужки (на 10–12 рамок). Смужки застосовують навесні, після першого огляду сімей і в літньо-осінній період, після того, як відкачають мед. Перед використанням смужок на одному з кінців кожної з них слід зробити невеликий отвір, потім протягнути в нього шпильку і зафіксувати пластинку вертикально між двома рамками по центру. Для маленької бджолосім'ї (до 6 рамок) буде достатньо 1 смужки, яку слід розмістити по центру гнізда. Для слабкої сім'ї смужку розміщують між 3-ю і 4-ю рамками, для сильної – розміщують дві смужки: між 3-ю і 4-ю і 7-ю і 8-ю рамками. Вилучають смужки з вуликів зазвичай через 30 діб.

Побічні дії: при строгому дотриманні інструкції – не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: упаковку слід розривати тільки безпосередньо перед установкою смужок у вулик. Мед після обробки використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: препарат тримати в сухому, темному місці, далеко від дітей, нагрівальних приладів і відкритого вогню, при температурі від 0 до +30° С. Препарат придатний 2 роки з моменту виготовлення.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія

Мітки: смужки проти кліща,ліки для бджіл,обробка бджіл,Лікування варроатозу,Аміпол-Т,ліки для бджіл від кліща,купити ліки для бджіл,акарицидна дія

Google+