Вірусан

Вірусан

Вірусан – препарат для профілактики і лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз та інші), стимуляції росту та розвитку бджіл, підвищення їх стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Фармакологічна дія: до складу стимулюючого корму входять амінокислоти, мікроелементи, екстракт часнику, аскорбінова кислота, вітамін А, вітаміни групи В, біотин і допоміжні компоненти.

Дози і спосіб застосування: препарат згодовують бджолам з цукровим сиропом для профілактики і лікування вірусних хвороб, навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей перед головним медозбором, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах та підготовки їх до зимівлі.

Препарат розчиняють в теплому (+35 +40 °С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 40 гр препарату «Вірусан» на 10 л цукрового сиропу. Приготований сироп розливають у верхні годівниці вуликів з розрахунку 1 л сиропу на одну бджолосім'ю і застосовують 2–3 рази з інтервалом в 2–3 дні.

Особливі вказівки: мед, зібраний сім'ями, які отримали стимулюючий корм, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до +20 °С. Термін придатності: 3 роки.

Упаковка: герметично закритий пакет з фольги 40 г.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: ліки для бджіл, вітаміни для бджіл, ліки від вірусного паралічу, стимуляція росту і розвитку бджіл, Вірусан купити ціна в Києві, вірусні хвороби бджіл, лікування хвороб бджіл, препарат для профілактики і ліку, профілактика хвороб бджіл, розвиток бджіл

Google+