Пчелодар

Пчелодар

Пчелодар – препарат, що містить кобальт, сахарозу і вітаміни – для стимуляції, розвитку, росту і підвищення стійкості сімей бджіл до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Склад і форма випуску: препарат випускають у вигляді порошку світло-жовтого кольору, в герметично закритих пакетах з фольги по 20 гр.

Фармакологічні властивості: вітаміни, що входять до складу препарату, стимулюють ріст, розвиток і продуктивність бджолосімей, підвищуючи їх стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Показання: профілактика захворювань бджіл і стимуляція розвитку бджолиних сімей. Виключають ймовірність зараження бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань, що спостерігається при традиційному використанні в якості білкової підгодівлі перги або обніжжя з інших пасік.

Дози і способи застосування: дають бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень) в період нарощування сили сімей перед головним медозбором, при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вуликах і підготовці їх до зимівлі.

Препарат розчиняють в теплому (35–40 °С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1:1, з розрахунку 20 г препарату на 10 л цукрового сиропу. У весняний період приготований сироп розливають у верхні годівниці вуликів з розрахунку 300–500 мл сиропу на одну сім'ю і застосовують 2–3 рази з інтервалом 2–3 дні. У літньо-осінній період після відбору меду приготований сироп згодовують сім'ям бджіл по 1,5–2 л залежно від сили сім'ї.

Побічні дії: у рекомендованих дозах не спостерігаються.

Протипоказання: не встановлені.

Особливі вказівки: розривати упаковку слід тільки на пасіці, безпосередньо перед початком обробки бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до +25 °С. Термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Упаковка: пакет з фольги 20 гр.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки: препарат для стимуляції бджолини,вітаміни,ліки для бджіл,вітаміни для бджіл,кобальт,сахароза,вірусні хвороби бджіл,вірусний параліч бджіл,росту і підвищення стійкості сім,стимуляція розвитку,лікування хвороб бджіл,пчелодар купити ціна в Києві,підкормка з високим стимулюючим,підвищення імунітету бджіл

Google+