Вароадез

Вароадез

Вароадез – препарат для лікування і профілактики акарапідозу і вароатозу бджіл.

Форма випуску: смужки з деревини (200х25х1 мм), просочені розчином акарициду.

Фармакологічна дія: має яскраво виражену акарицидну контактну дію проти дорослих форм кліщів Varroa jacobsoni і Acarapis Vudi.

Дози і спосіб застосування: бджолосім'ї обробляють навесні (після першого огляду сімей бджіл) і в літньо-осінній період (після відкачки меду) шляхом розміщення смужок у вуликах між рамками з розрахунку 2 смужки на 10–12 гніздових рамок. Для маленьких сімей (до 6 рамок), відводків і нуклеусів буде достатньо 1 смужки, яку розміщують в центрі гнізда. Перед використанням смужки необхідно зробити на одному з її кінців отвір, протягнути через нього шпильку і зафіксувати смужку вертикально точно по центру вулички (у середній її частині) між двома рамками бджолиного гнізда. У слабкій сім'ї підвішують смужку між 3–ю і 4–ю соторамками, в сильній –одну смужку між 3–ю і 4–ю, другу між між 7–ю і 8–ю рамками. Смужки залишають в сім'ї на термін від 3 до 30 діб, залежно від кількості печатного розплоду.

Особливі вказівки: розривати упаковку потрібно тільки перед початком обробки бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до +25 °С. Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

Упаковка: 10 смужок в герметично закритих пакетах з фольги.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Мітки:  вароадез,лікування варроатозу,ліки для бджіл від кліща,лікування акарапідозу,варроадез,осіння обробка бджіл,смужки проти кліща,купити ліки для бджіл,ліки для бджіл,акарицидна дія

Google+