Полісан

Полісан

Полісан – препарат для лікування і профілактики акарапідозу і варроатозу бджіл.

Форма випуску: термічні смужки з картону розміром (100 х 20 х 2мм), просочені розчином акарициду.

Фармакологічна дія: при згоранні смужок утворюється димовий аерозоль, який має гостру акарицидну дію проти дорослих форм кліща Varroa jacobsoni і Acarapis Vudi.

Дози і спосіб застосування: препарат застосовують для лікування вароатозу і акарапідозу бджіл. Навесні, після обльоту бджіл і в літньо-осінній період, після відкачування товарного меду. Обробку бджолиних сімей проводять при температурі повітря не нижче +10 °С, рано вранці або ввечері після припинення льоту бджіл, з розрахунку 1 смужка на 10–12 соторамок з бджолами. Уражені сім'ї обробляють дворазово з інтервалом в 5–7 днів; молодих бджіл у відводках – дворазово з інтервалом у 24 години.

Перед обробкою, на дно вуликів поміщають сітчасті підрамники. Смужки закріплюють на дроті довжиною 20 см, запалюють з однієї або двох сторін, полум'я гасять і в тліючому вигляді вводять у вулик зверху гнізда між крайніми соторамками, розширюючи простір між ними до 3 см або поміщають смужку на металеву сітку підрамника. Тліючу смужку можна вводити у вулик через нижній льоток, розміщуючи її в вертикальному положенні на дні вулика на спеціальній металевій пластині. Потім нижній льоток закривають і вулик герметизують. Тліюча смужка не повинна стикатися з дерев'яними частинами вулика.

Через 1 годину перевіряють повноту згорання смужок і, в разі неповного згоряння, обробку повторюють з повною або половинною дозою препарату. Після цього відкривають льотки і видаляють рамку з раніше внесеною смужкою.

Щоб запобігти потраплянню препарату в товарний мед, обробку сімей бджіл препаратом припиняють не пізніше, ніж за 30 днів до початку головного медозбору.

Особливі вказівки: відкривати упаковку слід тільки на пасіці безпосередньо перед початком обробки бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Зберігання: в упаковці підприємства виробника, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0 до + 25 °С. Термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Упаковка: 10 смужок в герметично закритих пакетах з фольги.

Виробник: ЗАТ «Агробіопром», Росія.

Оптові ціни Полісана уточняйте у наших спеціалістів.

Відправка по всій Україні.

Google+

Мітки: ліки для бджіл від кліща,обробка димом бджіл від кліща,полісан,обробка бджіл,ліки для бджіл,купити ліки для бджіл,Лікування варроатозу і акарапідо,термічні смужки проти кліща,акарицидна дія