Категории

АнтиВаро (AntiVaro) 10 полосок

АнтиВаро (AntiVaro) 10 полосок
АнтиВаро (AntiVaro) 10 полосок
Модель: Анти Варо
Есть в наличии
Цена: 55.00грн.
Количество:  
   - или -   

Телефоны для заказа товаров для пчеловодства:

(044)560-00-77; (099)152-86-47; (067)981-49-93

Описание АнтиВаро ( AntiVaro )

Опис: являє собою тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрин.

Флуметрин являється синтетичним піретроїдом з контактною акарицидною дією проти кліщів Varroa destructor і не має шкідливого впливу на бджіл, маток, личинок.

Склад: Кожна смужка містить 3,6 мг флуметрина (Flumethrinum).

Застосування: Для діагностики, профілактики і лікування варроатоза у бджіл.

Спосіб застосування: смужки розкривають безпосередньо перед застосуванням. Через дві рамки закріплювати по одній стрічці. Обробка бджолиних сімей препаратом Антиваро здійснюється: - ранньою весною - коли у бджолиної сім'ї личинки і лялечки займають незначний простір; - влітку - в кінці липня - на початку серпня, коли матки обмежено відкладають яйця, площа з личинками і лялечками незначна, а інша площа заповнена медом, і більшість самок кліщів знаходиться на бджолах. Обробка здійснюється безпосередньо після викачування меду центрифугою з головного бджолиного медоноса; - восени - у вересні, коли площа з бджолиними личинками і лялечками значно зменшується.

Дозування: доза залежить від сили бджолиної сім'ї. Для відводку і слабких бджолиних сімей: 1-4 смужки. Для нормально розвинених і сильних бджолиних сімей: 2-4 смужки. Стрічки тримати у вулику 35 днів, але не більше 6 тижнів. Для діагностики варроатоза необхідно на дно вулика покласти білий, промазаний жиром аркуш паперу, смужки тримати 24 години і таким чином виявити результат діагностики.

Протипоказання: не застосовувати в період медоноса.

Форма випуску: 10 дерев'яних смужок в поліетиленовій  упаковці.

Зберігання Антиваро: у сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 15 °С до 30 ° C. Захищати від дії прямих променів світла.

Термін придатності – 2 роки з дати виробництва.

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:ВетКиев
ВетКиев! © 2013