Категории

Фурмитом (10 пластин)

Фурмитом (10 пластин)
Модель: фурмитом
Есть в наличии
Цена: 190.00грн.
Количество:  
   - или -   

Телефоны для заказа товаров для пчеловодства:

(044)560-00-77; (099)152-86-47; (067)981-49-93

Опис: картонна пластина. просочена мурашиною кислотою.

Склад: одна пластина розміром 245х170х1мм містить діючу речовину - мурашина кислота 60% (17г).

Фармакологічні властивості: мурашина кислота, це органічна кислота, яка згубно діє на велику кількість мікроорганізмів та паразитів у бджіл. Особливої уваги заслуговує її ефективність у боротьбі проти кліщів Varooa Destructor, які паразитують на тілі бджіл (найчастіше в області живота, на шиї або голові). Крім того, мурашина кислота згубно діє на воші, воскову міль та інші менш відомі паразити.

Як і інші органічні кислоти, мурашина кислота вражає тканини при безпосередньому хімічному впливові. При цьому вона окислює білок, а сполучні тканини та шари епітелію пом"якшує. При проникненні у тканини, залежно від концентрації, може впливати каустично. У розбавленому вигляді мурашина кислота змінює розчинність колоїду.

Завдяки своїй властивості випаровуватися, вона досягає максимальної концентрації у вуликові та знищує значну кількість паразитів у бджіл.

Застосування: лікування та профілактика вароозу медоносних бджіл у закритому розплоді, знищення вошей і воскової молі.

Дозування: застосовують препарат навесні або восени наступним чином: пластину розміщують над рамками якнайдалі від льотка і залишають там на 48 годин. Після застосування препарату льотки широко відчиняють. Якщо у вулику більше 22 рамок, то ставлять 2 пластини.  Для контролю ефективності препарату на дні вулика викладають папір, змочений олійною речовиною, який витримують 14 діб і спостерігають за кількістю загиблих кліщів. Якщо оброблений вулик сильно заражений, то лікування варто повторити через 3-4 доби.

Протипоказання: не застосовувати піл час медозбору, та тоді коли рамки наповнені медом. Не застосовувати препарат взимку.

Застереження: під час застосування препарату варто мати на увазі те, що температура повітря має коливатися в межах від 14С до 25С (найкраще від 14С до 16С). Для профілактики звикання кліщів до препарату - дотримуйтесь рекомендованої експозиції.

Якщо лікування проводять у холодні дні навесні, восени чи під час холодного циклону, варто забезпечити зовнішню температуру на рівні не нижче 14С і утримувати її протягом 3 годин після установки пластин. Якщо ранкові та вечірні температури повітря нижчі рекомендованої, то пластини можна встановлювати протягом дня.

Форма випуску: пакет з алюмінієвої фольги, який містить 10 картонних пластин.

Зберігання: у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі від 10С до 30С.

Термін придатності: 18 місяців від дати виготовлення. Після відкриття упаковки препарат використовують одразу.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:ВетКиев
ВетКиев! © 2013